6.4.2016
Bratislavský raper Kali už v polovici marca vydá nový album Zlý Príklad, z ktorého v pondelok zverejnil titulnú skladbu s videoklipom. Na spoluprácu si pozval Separa a Mateja Straku zo skupiny Nerieš, aby spolu s nimi vyjadril v texte svoj názor na kritiku, že hip-hopovi interpreti sú pre mládež zlým príkladom.
 
"Téma skladby Zlý príklad, si myslím, hovorí sama za seba. Chcem tou vecou povedať len toľko, že som tiež len človek, ktorý robí chyby. Ak si ma niekto idealizuje a neskôr sa sklame, nie je to moja chyba. Rodičia často hovoria, že keď už nás ich deti počúvajú, mali by sme ísť príkladom. V prvom rade, by však svojim deťom mali byť príkladom práve oni. Svoje názory nikomu nevnucujem, len ich opisujem a ja len na ľuďoch, čo si z nich zoberú. Či sa z mojich chýb poučia alebo ich budú robiť tiež, "priblížil KALI v rozhovore pre agentúru SITA. 

Kali po úspechu klipu a albumu Zlý Príklad vyráža na rovnomenné turné 

31.3.2016
V posledný februárový deň ponúkol Kali fanúšikom spoluprácu so Separom a Matejom Strakom, ktorej videoklip za necelý mesiac zaznamenal už takmer 1,8 milióna prehratí. Skladba s názvom Zlý Príklad predznamenala príchod očakávaného albumu, ktorý čoraz populárnejší raper predstaví v apríli a máji aj na koncertoch.
Po raketovom štarte singla, v ktorom Bratislavčan so svojimi hosťami poukazuje na to, že všetci sú len ľudia a nikto sa občas nevyhne pochybeniu, prišiel v polovici marca album Zlý Príklad. Aj ten má mimoriadny úspech, keďže už za dva dni predaja získal platinový status. Kali sa tak v súčasnosti teší z obrovskej podpory svojich fanúšikov a spolu s nimi to oslávi na turné po celom Slovensku.
 
"Pre mňa osobne bude Zlý príklas Tour najzaujímavejšie turné, aké som kedy zažil, pretože budeme mať po prvýkrát sprievodný program a každá z celkovo desiatich zastávok po slovenských mestách bude špecifická niečím iným. V niektorých mestách zatancuje Lady Mel, v ďalších sa pripoja Peter Bič Project, ktorí so mnou odohrajú určitú časť koncertu. V Prievidzi sa bude točiť diel Hip Hop Reality s Osťom a celé turné odmoderuje Majster N, ktorý s nami nemohol ísť turné k albumu Nikto, takže som rád, že to teraz vyšlo. Počas celého turné sa úlohy predskokana zhostí Dawe White, ktorého by som chcel týmto spôsobom predstaviť a do budúcna s ním spolupracovať. Myslím, že je sa na čo tešiť. V týchto dňoch už pripravujeme a skúšame šou, tiež točíme posledný klip albumu Zlý Príklad," prezradil Kali svoje pocity z pripravovaného turné.

Termíny koncertov Zlý Príklad Toeur 2016:

15. 4. - Humenné, Arena Night Club 
16. 4. - Košice, Ibiza Club 
22. 4. - Trenčín, Piano Club 
23. 4. - Nitra, Luna 
29. 4. - Liptovský Mikuláš, Reduta 
30. 4. - Malacky, Club 54 
6. 5. - Budatínska Lehota, Disco Club Bosorka 
7. 5. - Hlohovec, One Club 
13. 5. - Prievidza, Jantár Club 
14. 5. - Bratislava, Ateliér Babylon

15.3.2016
Raper Kali si v Hudobných cenách Európy 2 odniesol cenu za Slovenskú skladbu roka Dosnívané. Tú, aj keď chorý a zachripnutý, zaspieval v štúdiu Europy 2 a dal to ako PÁN. :)
Mal úspešný deň, pretože v ten istí vyšiel aj s novým videosinglom, na ktorom spolupracoval so Separm a Matejom Strakom. Keď sa započúvate do textu dozviete sa, prečo sú pre vás títo páni zlým príkladom. :)
zdroj: https://www.europa2.sk/srv/www/content/db/sk/extra/spravy-e2/top-stories/8182.html
15.3.2016
Zaujímavé nové hip-hopové spojenie na Slovensku. Kali nahral spolu so Separom novú skladbu ,,Zlý príklad,,. Rôzne reakcie a názory sa vypisujú po internete. No tie vôbec nie sú dôležité. Ako napísal na FB Separ: ,,Názor a hate je furt len názor na hate,,.
zdroj: https://www.funradio.sk/clanok/32659-video-kali-sa-spojil-so-separom-daj-si-ich-zly-priklad/

Kali taktiež nikdy nespí a robí albumy jedna radosť. Tan najnovší, ktorý vyjde čo nevidieť, dostal názov Zlý príklad. V septembri sme dostali ako ochutnávku z toho pripravovaného projektu videosingel Dosnívané, pričom neskôr prišli aj ďalšie single Len Ja a Povedz mi s Claudiou. Dnes zverejnil Kali ďalší videosingel, ktorý dostal názov Veľa slov. Ten produkoval po hudobnej stránke Slavo Repaský a o vizuál sa postaral Dušan Krajčovič. Kali na facebooku oznámil, že sa fanúšikovia dočkajú ešte jedného klipu pred samotným releasom albumu, bohužial ešte nevieme finálny dátum vydania.   Video vyššie    

 

zdroj: https://banger.webnoviny.sk/kali-vydal-dalsi-singel-z-pripravovaneho-albumu-zly-priklad-rovno-aj-s-klipom-41494

Kali, už čoskoro stačilo: Raper začína vyzerať ako komiksový hrdina Hulk

Raper Koloman MAgyary (32) známy pod umeleckým menom Kali očividne preháňa v posilňovni. Čoraz viac sa totiž začína podobať na obľubenú komiksovú postavičku.
A možno je to práve zelenou mikinou, pod ktorou skrýva svaly, no na spomínanom zábere je na nerozpoznanie od Hulka.
 

Rytmusovi šliape na päty raper Kali z autoumývarky: Tak kto je tu kráľ?

Zvláda to aj bez vulgarizmu! Raper Kali vypredáva koncerty a neuveriteľne rýchlo robieha svou kariéru. Jeho kolegovia z banže tvrdia, že je len otázkou času, kedy zhodí z trónu nekorunovaného kráľa raperov Patrika Rytmusa Vrbovského (36)  

zdroj: https://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/rytmusovi-sliape-paty-raper-kali-z-autoumyvarky-tak-kto-je-tu-kral-2.html

Rapper Kali: Nie som extrémista a rozhodne nechcem biely svet!

2.9.2013 Na stretnutia chodí v predstrihu, je slušný, miluje kreslené rozprávky a v jeho novších  piesňach by  ste darmo hľadali hnev či vulgarizmy. To je Kali (30)

Podstatnú časť svojho života hrával futbal. 

zdroj: https://zivot.cas.sk/clanok/14615/raper-kali-nie-som-extremista-a-rozhodne-nechcem-biely-svet
 

Má rád rozprávky 

Ako to už býva, každým rozhodnutím jedných potešíte a druhých nahneváte. Underground ,,prebudenie,,  do tzv. mainstreamu neodpúšťa. Zažili si to Rytmus, Majk Spirit aj Ego.
 
Keď hovoríme o novom Kalim, nesmieme zabúdnuť ešte na jednu osobu- producenta Petra Panna. To je ten čo stojí vo videu za KAlim. Pracoval s Mikim Morom, Dominikou Mirgovou  som Samom Tomečkom s Gitanas, Don Čičom (Klaiho manažér) či Kubáncom Eusebiom Nicolasom Menom.